Sponzori:

Logo Hotel Patriot***
Logo Autocentral
Logo Prvá stavebná sporiteľňa
Logo Patriot Fitness
Logo Patriot Gym
Logo Equator
Logo Jantex
Logo Belle
Logo Gerboc
Logo Hurikansport
Logo DajanSK
Logo Roads Work
Logo Pro Body
Logo Strong Tower
Logo Tekmar
Logo Banik a syn
Mesto Vranov
BBB Tribe
Miroslav Dzurovčin
Lomy, s.r.o. - Fintice, Prešov
VSK Mineral s.r.o.
Intersport

Atletika – ŠK Banské v Kapušanoch, Košiciach a Seni

Kapušany

V sobotu 25.8. 2018 sa v obci Veľké Kapušany konalo bežecké podujatie pod názvom beh Kapušanskou Plaňávou. Za veľmi teplého počasia a v závere poriadneho lejaku bežci podali kvalitne bežecké výkony. Podujatia sa zúčastnili aj pretekári ŠK Banské. Michal Ivančo obsadil v kategórii B 3. miesto a v celkovom poradí obsadil 6. miesto

Atletický míting Košice

Po letnej prestávke pokračoval ďalší atletický míting na atletickej 400 m dráhe v Košiciach. Na atletickom mítingu nás v sobotu 25.8. 2018 reprezentovala pretekárka z Banského, Tamara Ivančová. V Košiciach obsadila na trati 1500 m 1. miesto s časom: 5:26,1 min.. Tento výkon dosiahla po sólovom behu.

VBML Seňa

V stredu 29.8. 2018 trocha netradične pokračovalo ďalšie kolo Východoslovenskej mládežníckej bežeckej ligy 2018. Na podujatí pod názvom bežecké dni deti a mládeže sa v Seni zišlo početné štartové pole. Športový Klub Banské reprezentovala Michaela Ivančová. Pretekalo sa na dráhe 300 m okruhu, podklad antuka. V kategórii D6 na trati 500 m s časom 1:31,1 min. obsadila Michaela Ivančová 1. miesto.

Gratulujeme k dosiahnutým výkonom!