Sponzori:

Logo Hotel Patriot***
Logo Autocentral
Logo Prvá stavebná sporiteľňa
Logo Patriot Fitness
Logo Patriot Gym
Logo Jantex
Logo Belle
Logo Gerboc
Logo DajanSK
Logo Roads Work
Logo Strong Tower
Logo Banik a syn
BBB Tribe
VSK Mineral s.r.o.
Intersport
JI Transport
Udava
Beky
KriWo

Atletika – ŠK Banské v Kapušanoch, Košiciach a Seni

Kapušany

V sobotu 25.8. 2018 sa v obci Veľké Kapušany konalo bežecké podujatie pod názvom beh Kapušanskou Plaňávou. Za veľmi teplého počasia a v závere poriadneho lejaku bežci podali kvalitne bežecké výkony. Podujatia sa zúčastnili aj pretekári ŠK Banské. Michal Ivančo obsadil v kategórii B 3. miesto a v celkovom poradí obsadil 6. miesto

Atletický míting Košice

Po letnej prestávke pokračoval ďalší atletický míting na atletickej 400 m dráhe v Košiciach. Na atletickom mítingu nás v sobotu 25.8. 2018 reprezentovala pretekárka z Banského, Tamara Ivančová. V Košiciach obsadila na trati 1500 m 1. miesto s časom: 5:26,1 min.. Tento výkon dosiahla po sólovom behu.

VBML Seňa

V stredu 29.8. 2018 trocha netradične pokračovalo ďalšie kolo Východoslovenskej mládežníckej bežeckej ligy 2018. Na podujatí pod názvom bežecké dni deti a mládeže sa v Seni zišlo početné štartové pole. Športový Klub Banské reprezentovala Michaela Ivančová. Pretekalo sa na dráhe 300 m okruhu, podklad antuka. V kategórii D6 na trati 500 m s časom 1:31,1 min. obsadila Michaela Ivančová 1. miesto.

Gratulujeme k dosiahnutým výkonom!