Sponzori:

Sponzori

Prázdninové výsledky ŠK Banské 2023

Ani počas letných mesiacov členovia ŠK Banské iba nedovolenkujú a prázdninujú ale aj pretekajú a reprezentujú Športový klub Banské a Obec banské na bežeckých podujatiach. Na tých to podujatiach zároveň dosahujú výborné výsledky a aj pódiové umiestnenia.

Výsledky Michaela Velčko (ŠK Banské)

V sobotu 19.8.2023 na Brezovskom behu zdravia (obec Brezov) obsadila na krátkej trati výborné 3.miesto Michaela Velčko (pretekalo sa v extrémnom teple).

V ďalšiu sobotu 26.8.2023 v obci Chminianská Nová Ves beh pod názvom Chminianský novomestný beh na trati 7 km v (kategórii Ž 35-49) obsadila Michaela výborné 1 .miesto !!! a v celkovom poradí žien skončila na 2.mieste.

Nedeľa 3.9.2023 na ďalšom bežeckom podujatí v Spišskom Podhradí na trati 12 km. Obsadila Michaela Velčko výborné 2. miesto (kategória F). Na trati už nebolo extrémne teplo ale pretekárov sprevádzal dážď a búrka takže si to poriadne užili. Gratulujeme !

Výsledky Ema Borščová (ŠK Banské)

V nedeľu 3.9.2023 na bežeckom podujatí v Humennom na 2. Ročníku trailového behu v oblasti Hubková obsadila v celkovom poradí žien 1. miesto Ema Borščová (ŠK Banské) časom: 39:05 min. Podujatie sa bežalo v lesnom teréne, ktorý zvýšil celkovú náročnosť na celej trati.

Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu klubu ŠK Banské. Zároveň sa tešíme na ďalšie výsledky bežcov v sezóne 2023!