Sponzori:

Sponzori

ŠK Banské na bežeckých podujatiach (Beh v raji, Kazimírska10 a Humenné)

Uplynulý víkend 28-29.52016 bežci sa zúčastnili troch bežeckých podujatí v kategóriách dospelý ale aj v kategóriách dorast na ktorých dosiahli 5 x prvé miesto , 1 x druhé miesto a 1 x štvrté miesto.

Prvé bežecké podujatie sa konalo 28.5.2015 pri Dobšinskej Ľadovej Jaskyni  pod názvom Beh v Raji. Podujatie bolo ďalším kolom VVCV 2016. Bežalo sa v peknom bežeckom prostredí ako aj v prijateľnom bežeckom počasí. Tohto podujatia sa zúčastnil Michal Ivančo , ktorý vo svojej kategórií B obsadil 4.miesto.

Beh raji 2016
Beh raji 2016

Beh v Raji 4.miesto

 

Druhé bežecké podujatie sa konalo 29.5.2016 dopoludnia v Kazimíri na Lysej Hore. Bežal sa prvý ročník na 10 km trati a zároveň to bolo ďalšie kolo PATRIOT Vranovskej bežeckej ligy 2016. na tomto podujatí obsadil Michal Ivančo 2.miesto v kat. B.

Lysá HoraKazimírska10

Tretie bežecké podujatie sa konalo v popoludňajších hodinách v Humennom pod názvom Andritz cup na ktorom bežci ŠK Banské získali 4 x prvé miesto. Najprv v mládežnických kategóriách obsadili na svojich tratiach  prvé miesta Michaela Ivančová (400m ) a Tamara Ivančová (800 m -čas:2:35 min). Po skončení nastúpili na hlavnú trať 4,6 km (centrum Humenného) pretekári dospelý. V celkovom poradí dominoval bežec z Ukrajiny a v kategórií žien obsadila celkovo 1. miesto Tamara Ivančová. V kategórií muži B obsadil 1.miesto Michal Ivančo.

Andritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup HumennéAndritz cup Humenné

Pridaj komentár