Sponzori:

Sponzori

ŠK Banské v Rudlove, Košiciach a Veľký Šariš

Počas víkendu 21-22.5.2016 sa Športový klub Banské zúčastnil pretekoch v Rudlove , Košiciach a vo Veľkom Šariši na ktorých dosiahol sedem umiestnení v prvej trojke. Počas oboch dní už vládlo príjemné teplé počasie.

V sobotu sme cestovali na pretek do Rudlova pod názvom Rudlovský Šlapák ,beh do kopca na Javorovú chatu (9,4 km , prevýšenie 600 m). Zmeškali sme štart deti tak už si stihla za pretekať iba Tamarka ,ktorá na 500 m trati obsadila 1.miesto. V hlavnom preteku do kopca som obsadil v kategórií B 2.miesto.

1.miesto Tamara Ivančová (500 m)

2.miesto kat.B Michal Ivančo (9,4 km ,prevýšenie 600 m, celkové 10.miesto)

V nedeľu sme cestovali na dráhu v Košiciach ,kde Tamarku vybrali do medzi oblastného výberu  dorastu za Východoslovenský kraj (1.AK Humenné). Pretekala na 1500 m trati kde obsadila 5.miesto časom: 5:37 min. (počas preteku nebola v optimálnej pohode). Berieme to pozitívne ako ďalšiu skúsenosť pretekania na dráhe.

Po odbehnutí nasledoval presun do Veľkého Šariša ,kde sa konalo bežecké podujatie pod názvom Pivovaskohradná sedemtisícovka. Najprv pretekali deti , kde vo svojich kategóriách dominovali na prvých miestách Miška a Tamarka. Potom sme nastúpili na štart v hlavných kategóriách na 3000 m (dorast) , 5000 m (ženy) , 7400 m (muži). Trať viedla na Šarišský hrad a späť. Dosiahnuté umiestnenia.

1. miesto Michaela Ivančová (250 m)

1. miesto Tamara Ivančová (400 m)

1. miesto Tamara Ivančová (dorast 3000 m)

2. miesto Michal Ivančo (kategória B)

3. miesto Mária Ivančová (kategória nad 35)

Gratulujem k dosiahnutým výsledkom

.Veľký ŠarišMiška rozhovorŠtart TamarkaTamarka cieľŠtartMiškaTamarkaTamarkaMarikaMichal Ivančo

Pridaj komentár